ראשי פרסומים ומאמרים קידום בריאות דרך קולינריה

מתכונים בריאים וטעימים


 

קידום בריאות דרך קולינריה PDF Print דואר אלקטרוני
לפני בערך 3-4 שנים, עוד בהיותי סטודנטית חרוצה הרגשתי שאת הזמן שלי בעולם אני אקדיש בין היתר כדי לעזור לאנשים לחיות בריא יותר. לא ידעתי מה יזמנו לי החיים, כי החיים מזמנים כל מיני אפשרויות ולעיתים צריך להיות עירניים מספיק כדי לאתר אותן. אחת האפשרויות שנדפקה על דלתי הייתה דווקא בסטאג', בשיא הלחץ, מול מטופלים חדשים, מרצים שבוחנים אותי מכל עבר, אסיסטנטיות שבוחנות אותי גם כן, הן היו שם לגיבוי אם המרצה ירדם או ינקר.... דווקא שם מצאתי את עצמי מנסה לעזור למטופל/ת דרך אזור שלא ידעתי אז שיהפוך לעיסוק הכמעט מרכזי שלי. הפרנסה שלי. התשוקה שלי. היצירה שלי. הבישול הבריא שלי.

ישבתי מול מטופלים וחוץ מההמלצות הרפואיות שהייתי צריכה לתת, וחוץ מהברורים שהיית צריכה לברר איתם, הייתי מלמדת אותם באופן תאורטי לחלוטין לבשל! ממש כך. ובמקום שיכנס אדם לנטורופת יקבל מוטיבציה להפסיק לאכול דברים שעושים לו רע, אצלי קרה בדיוק ההפך- המטופלים היו בולעים את הרוק מהתאורים על סגנונות בישול, רטבים שאפשר לשים על הקינואה, ואיך לעשות מרקים קרמיים ומלטפים שיעשו לבטן שלהם רק טוב. המוטיבציה לבשל בריא גברה. הרגשתי שאצלי יוצאים עם "יש" במקום עם "אין". איזו תחושה נפלאה ומרעננת!

כיום, כפי שניתן לראות, אני חיה ונושמת בישול בריא על כל סוגיו. אני עובדת מסביב לשעון ומקדישה את כל מירצי כדי ללמד אנשים איך לקדם את הבריאות שלהם דרך הקולינירה.
איך לבשל בריא, בצורה הנכונה, שיהיה גם טעים ולא משמין ובעיקר איך להגביר את המוטביצה ל "כן" במקום ל "לא".

קידום בריאות דרך קולינריה הוא כל מה שאני עושה. הן בסדנאות בישול בריא שלי, והן בקליניקה הפרטית.
אני מזמינה את כולכם לחיות חיים של בריאות דרך המטבח ודרך הבישול הבריא.

רוצים להירשם לסדרה הבריאה ולקבל ליווי צמוד? לחצו כאן


שירי
Share