ראשי פרסומים ומאמרים תוכנית 'אמא בריאה'

מתכונים בריאים וטעימים


 

תוכנית 'אמא בריאה' PDF Print דואר אלקטרוני

אין דבר מרגש יותר מילד חדש במשפחה, נשים רבות מתארות את התקופה של אחרי הלידה כשילוב של אושר מדהים יחד עם חששות על גורל התינוק.
תקופה זו שמאופיינת בעיקר ברצון ללמוד כל דבר שיכול להשפיע לטובה על חיו של התינוק. התזונה שלו, ההתפתחות שלו, האושר שלו הם חלק מהדברים שמעסיקים אמהות בתקופה החדשה של אחרי הלידה. תקופה זו הולכת ומתעצמת ככל שהתינוק גדל ודילמות חדשות צצות חדשות לבקרים. התינוק הקטן מתחיל לתקשר, מתחיל לאכול ולטעום דברים חדשים ואטוטו הוא הופך לילד גדול בעל רצונות, העדפות ופיתוח העצמי.

תוכנית 'אמא בריאה' נולדה למעשה באחת משיחות הסלון לפני זמן מה. אמא שלי סיפרה לי שכשהיא ילדה אותי לאחר מספר שבועות נקשה מישהי על הדלת. הייתה זו אחות מטיפת חלב והיא באה בלי שום הזמנה לראות שאני גדלה כמו שצריך שאמא שלי יודעת לסחוט לי מיץ תפוזים (ורצוי לתת אותו צ'יק צ'ק כי הויטמינים בורחים :)) ולהכין מרק חמים ובריא. היום אני מכירה מקרוב קרוב כמה הורים רוצים לגדל ילדים באופן שפוי ובריא אבל מתקשים, או כי אין להם זמן לבוא לקליניקה או כי זה נראה פרויקט גדול מידי ומאיים מידי... לשם כך יצרתי את תוכנית 'אמא בריאה'

אז מהם 5 "הפספוסים" שכמעט כל אמא עושה

1. לא עושות שיעורי בית בנוגע לעדכונים חדשים בתזונת ילדים- נכון שלפעמים נראה לנו שכשיגיע הרגע כבר נכנס לאינטרנט ונקרא בפורומים שונים על מה נכון או לא נכון לתת לילד לאכול בכל גיל נתון. אך האמת היא שיש עידכונים שוטפים מצד משרד הבריאות שלא תמיד הציבור מודע אליהם בזמן אמת.
2. לא לומדות לבשל בחודשים הראשונים אחרי הלידה- נשים רבות שלא פיתחו חוש לבישול צריכות מספר חודשים אחרי הלידה להתחיל ללמוד לבשל מאפס, זה דורש סבלנות וידע איך לגרום לניחוחות של בית, עם תבשילים בריאים, שמירה על ערכים תזונתיים ושלל טריקים שלפעמים לוקח שנים ללמוד אותם. אנחנו בעולם מהיר, נשים רבות חוזרות לעבודה מיד בתום תקופת חופשת הלידה ולפעמים נגררות בעל כורחן לתזונת ילדים לא בריאה הכוללת אוכל מוכן מאזור הקפואים  נטול ערכים תזונתיים.
3. נשים שמפרידות את הארוחה שלהן מהארוחה של התינוק- נשים רבות מספרות, שקודם הן נותנות ארוחת ערב לתינוק או לילד ורק אח"כ מתפנות לאכול בעצמן (אם בכלל). ראיינתי מספר נשים ורובן ענו לי שקשה להן לאכול ארוחה משפחתית יחד עם התינוק, ולמעשה גם כשהתינוק גודל והופך לילד כל אחד אוכל את הארוחה שלו בשעה אחרת. הסיבה כנראה קשורה בארגון נכון של מבנה הארוחה, והדאגה שקודם כל הילד יאכל ולא הן עצמן הופך להיות בראש סדר העדיפויות. התוצאה שבד"כ קוראת הוא ילד לא כ"כ אכלן (כי הוא לא מקבל דמות לחיקוי- הוא לא רואה את האמא יושבת לאכול כמו שצריך כמעט אף פעם) ואמא שלא מסגלת לעצמה הרגלי תזונה נכונים ומזניחה את תזונתה האישית.
4. שיקולי דעת לא נכונים וקבלת עצות סרק- אם העידן בו אמהות/אבות היו מגדלוים את הילדים בסביבת השבט (סביבה בה כל המשפחה המוקטנת והמורחבת חיות בצמוד ) אז היה אפשר לקבל עצות מקרבה משפחתית. אנשים שמכרים אותנו הכי טוב ויכולים לייעץ לנו עצות שונות בנושא בישול בייתי. היום חלק מהנשים חיות בריחוק גאוגרפי מהמשפחה והן לא תמיד מקבלות את העצה או טיפ הנכון ביותר עבור המשפחה שלהן. יוצא מצב שדבר בעובד לילד אחד לא עובד לילד אחר והתסכול יכול לגבור בעיקר כאשר אין הכוונה מקצועית.
5. לא ערות למצבן או למצב ילדן בנושאים רפואיים- נשים רבות חוששת לבצע בדיקות דם (לילד ואף לעצמן)  ואינן יודעות אם מתפתחים חסרים תזונתיים או לא. המגמה התזונתית בנושא טבעונות או צמחונות עוברת גם לילדים ויש לתת בקרה שהפעוט והאם המניקה מקבלות את כל החומרים החיוניים מהמזון. נושא זה חשוב ביותר שכן בקרב ילדים ההשפעות עלולות להיות מרחיקות לכת.

כאמא וכמטפלת בהמון אמהות אחרות אני מכירה מקרוב את כל המלכודות האורבות מעבר לפינה. כדאי להקדים וללמוד את נושא תזונת ילדים ובישול בריא מהר כבר מעכשיו!

איך ניתן לתקן פספוסים אלו ?
1. ראשית כדאי להתחיל ללמוד לבשל בריא עוד בזמן ההריון, לדאוג לתזונה נכונה ובריאה ולהכיר ערכים תזונתיים של מזון.
2. להתעדכן באתר משרד הבריאות ולהירשם לקבלת עידכונים למייל (ולהקפיד גם לקרוא אותם)
3. להתחיל לפתח מודעות כלפי סדר היום ולסגל הרגלי חיים בריאים שיעברו בשלב מאוחר גם אל הפעוט או הילד (ילדים רוצים להיות כמו ההורים שלהם וזה יתרון עצום)
4. ללמוד לבשל בריא ופשוט, מתכונים מסובכים יש בשפע מה שאתן צריכות זה דווקא דברים בריאים וזריזים אך עם ערכים תזונתיים רבים
5. להפסיק לשמוע עצות לא מועילות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מובילים בתחום התזונה הבריאה והבישול הבריא.


התוכנית - זה בדיוק הדבר שימנע פספוסים ואף יותר מזה

תוכנית 'אמא בריאה' התפתחה מניסיון שלי כאמא ומנסיון מקצועי כנטורופתית שרואה מקרוב אילו בעיות מתפתחות כאשר התינוק הופך לילד ואילו כישורים נדרשים על מנת לסגל אורח חיים בריא במשפחה. התוכנית מהווה הקניית הרגלים עוד מהשלב של חלון ההזדמנויות ופיתוח טעמים בריאים בקרב הילדים. למעשה, עם ההורים היו יודעים כמה ניתן להשפיע על טעמים של ילדים עוד משלב הינקות הרבה אוכל מעובד ולא איכותי היה נמנע מהמדפים במקרר הבייתי.

למי התוכנית מתאימה?

  • לנשים שרוצות ללמוד לבשל אוכל בריא אמיתי
  • לנשים רצות לסגל ניחוחות של בית עם זיכרונות ומאכלים יחודיים, כמו שהיה בתקופת ילדותינו
  • לנשים שרוצות לדעת מקרוב כיצד מרגילים ילדים לאוכל בריא
  • לנשים צמחוניות או טבעוניות המגדלות ילדים על ברכי הטבעונות
  • לנשים עסוקות שרוצות לדעת להכין ארחות זריזות ובריאות
  • לנשים שיודעות שאוכל בריא משמע גוף בריא
  • לנשים שרוצות לחזור לשקל תקין ולגוף בריא וחיוני
  • לנשים שאין זמן להגיע לקליניקה וצריכות שהקליניקה תגיע אליהן
התוכנית נפרסת על פני 5 פגישות בכל שבועיים- אצלך בבית!!
אזורים בהם ניתן לקבל את התוכנית הינם: אזור גוש דן והמרכז בלבד


התוכנית כוללת
1. פגישה ראשונה- פגישה אישית ומילוי שאלון בריאות- בירור מצב בריאותי, הרגלי אכילה, בעיות בריאות ועוד. משך הפגישה שעתיים
2. פגישת מטבח וסדנת בישול פרטית של 3 שעות. הסדנה מתבססת על הפגישה הראשונה.
3. פגישת מעקב ובירר שינוי ההרגלים ופיתרון בעיות. משך הפגישה
4. סדנת בישול פרטית מספר 2- מתקדמת. משך הפגישה 3 שעות
5. מעקב ובירור מצב בריאותי ו/או הטמעת השינויים בחיי היום יום. משך הפגישה שעה


ויש גם בונוסים:

1. E- BOOK ספר בישול בריא בגישה הנטורופתית- כדי לקרוא ולהבין מהי נטורופתיה- לחצי כאן- שווי הספר 150 ש"ח

2. קמח כוסמין מלא אורגני מתנה! שווי המתנה 25 ש"ח

3. E- BOOK ספר אינטרנטי חינם על קינוחים בריאים- שווי המתנה 80 ש"ח

4. כניסה למאגר טיפים בריאים הנשלחים באופן אוטומטי למשך כל תקופת התוכנית!

5. הרשמה למתכון בריאות הנשלח כל יום שישי למייל בשעה 10.00 ומאפשר לאכול בריא גם בסופ"ש!

מבצע!
לרגל החגים והשנה החדשה ההשקעה בתוכנית 'אמא בריאה' עולה במקום 500 ש"ח לשעה רק 300 ש"ח לשעת פגישה
כלומר במקום 2500 ש"ח ל 5 פגישות רק 1500 ש"ח ל 5 פגישות!
כדאי לנצל את המבצע הזה כמה שיתר מהר!


הרשמה בטלפון 03-54-000-55 בימים א'-ה'
בין השעות 10.00-16.00נ.ב-
מכוון שאני יכולה לקחת לתוכנית 'אמא בריאה' רק 5 נשים בכל פעם
מספר המקומות מוגבל מאוד!


נעים מאוד!

שמי שירי מזור ואני נטורופתית שמתמחה בבישול בריא וטבעי. צברתי המון ניסיון כמנחת סדנאות בישול בריא וכן בקליניקה הטיפולית שלי אותה פקדו נשים רבות לאחר לידה או המגדלות משפחה לתפארת, עם 2 ו 3 ילדים בגילאים שונים. אני אמא בעצמי ועל כן אני נדרשת להיות יצירתית גם במגרש הביתי שלי בנושא בישול בריא ומזין. אני מזמינה אותך להנות מגידול ילדים בצורה בריאה ובאופן שפוי, יחד אגלה לך עולם שלם ומרתק של מאכלים פשוטים, בריאים וטעימים ואגלה לך את כל הסודות להזנה בריאה בחלון ההזדמנויות שנוצר עם הבאת ילד לעולם.

התוכנית מתקיימת אצלך בבית!
התוכנית מיועדת לנשים בהריון או לאחר לידה ועד גיל שנתיים

רוצוה לשמוע עוד פרטים על התוכנית?
התקשרי עכשיו 03-54-000-55........................
Share